10037. 328. Closed Online auction Paintings and graphics
2 400 HUF
0 HUF
Bordás Ferenc (1911-1982): Csendélet, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39×30 cm
Photo of the item taken by : ekb