10091. 328. Closed Online auction Paintings and graphics
9 500 HUF
11
0 HUF
Hincz Gyula (1904-1986): Kisplasztika, rézkarc, papír, jelzett, 29,5×19,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván