5 000 HUF
1909 Magyar nyelvőr. XXXVIII. évfolyam. Szarvas Gábor folyóirata. Szerk.: Simonyi Zsigmond. Bp.,1909, Magyar Nyelvőr. 2+480 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel.