4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
1926 Magyar Művészet. 1926. II évf. A Szinyei Merse Pál Társaság művészeti folyóirata. Szerk. Majovszky Pál. Több száz szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel.