16856.
329. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Zöldségtermesztés. Bp.,1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kopott gerinccel.