8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Novák László: A nyomdászat története I-IV.+VII. kötet. Grafikai Művészetek Tára VII-X.+XIII. kötet. Bp.,1927-1929, Világosság Könyvnyomda Rt. Kiadói egészvászon-kötés, a IV. és VII. kötet borítója kopott.