4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Takáts Sándor: Emlékezzünk eleinkről. Bp.,[1929], Genius, 594+2 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval. Első kiadás.