800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. VI. kötet. Szukoth ünnepre. Utolsó két nap. Bp., é.n., Steiner Árminné. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, a hátsó kötéstábla szélén kis kopással, de egyébként szép állapotban.