Várossy Gyula: Hazaáruló vagyok-e, mert a hazafias zsidókat védtem? Korrajz és önigazolásom a kommunista és uj kurzus világából, s a zsidók miatti sajtóperem titkaiból. Szeged, (1921. Kőnig Salamon könyvnyomdája). 191 p. Kiadói papírborítóban hiányos gerinccel
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. IV. kötet. Jomkipur vagyis az engesztelő ünnep napjára. Bp., é.n., Steiner Ármin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, és kissé laza fűzéssel, festett lapélekkel.
Zalai Szalay László, dr.: A zsidó nők története (Hevesi Simon előszavával) Bp. (1924.) Globus. 337 l. Kiadói egészvászon kötésben, Egy lap kijár. Törölt bejegyzéssel.
Matias Carp: Holocaust in Rumania. Facts and documents of the annihilation of Rumania's Jews - 1940-1944. Fordította: Seán Murphy. Bp.,1944, Primor. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. V. kötet. Szukoth ünnepre. Első két nap. Fordította Schön József. Bp., é.n., Steiner Árminné. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés. Szép állapotban.
Izrael könyörgései. Magyarra fordította Deutsch Henrik. Átdolgozotta Schill Salamon. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Harmincharmadik bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, a szennylapokon és a kötéstáblákon ceruzás bejegyzésekkel, firkával, valamint egy-két helyen ceruzás aláhúzással a szövegben, magyar és héber nyelven.
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. VI. kötet. Szukoth ünnepre. Utolsó két nap. Bp., é.n., Steiner Árminné. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, a hátsó kötéstábla szélén kis kopással, de egyébként szép állapotban.