4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp.,1935, Révai, 388+4. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, kopott borítóval.