1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Arany János összes balladái Zichy Mihály rajzaival. Bolond Istók. Beöthy Zsolt, Voinovich Géza tanulmányai. Arany János halálának ötvenéves fordulójára. Bp., 1932, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete,190+2 p.+4 t. Átkötött kopottas félvászon-kötés, foltos lapszélekkel.