2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, 1911, Hornyánszky Viktor, 131 p. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés. A borítója és a gerince kopottas. A kötése meglazult.