1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes könyvtététel, 22 db, közte: Erdő Péter-Gábor Bertalan-Szalay László: Latin-magyar-szlovák egyházjogi kisszótár. Studia Theologica Budapestinensia. 16. Bp.,1997, Márton Áron Kiadó. Kiadói papírkötés. . Nagy Ferenc-Kováts Gyula-Péter Gyula: Latin nyelvtan. Szerk.: Németh János. Bp.,é.n., Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Kaiko Takesi: Ószakai éjszakák. Fordította: Kalmár Éva. Bp., 1984, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Kádár Gyula: Ludovikától Sopronkőhidáig. Bp.,1978, Magvető. Kiadói papírkötés. Lengyel Dénes: Régi magyar mondák. Bp.,1978,Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Dr. Robert C. Atkins: Dr. Atkins forradalmian új étrendje. Fordította: Bozai Ágota és Sóvágó Katalin. Bp.,2004, HL Studió. Kiadói papírkötés. Szondi Lipót: Káin, a törvényszegő. Mózes, a törvényalkotó. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Siegfried Oertwig: Elsüllyedt városok. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Arthur Schopenhauer: Az akarat szabadságáról. Bp.,2001, Hatágú Síp. Kiadói papírkötés. Reprint. Gecse Gusztáv: Vallástörténeti kislexikon. Bp., 1971, Kossuth. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Herodoti Historiarum Libri IX. Lipsiae, 1879, B. G. Teubneri. Korabeli kopottas félvászon-kötés, latin nyelven. Q. Horati Flacci Carmina. Lipsiae, 1931, B. G: Teubneri. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Valamint más érdekes könyvek, változó állapotban.