3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolczvan nap alatt. Átdolgozta: Szász Károly. Bp.,é.n.,Franklin-Társulat, 279 p. Számos szövegközti metszett képpel, gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az elülső borítón hosszanti töréssel.