3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Dr. Germanus Konstantin: Reformatorok. Történelmi előadások katholikus reformatorok és Luther Márton fölött. Fordította: Dr. Komlóssy Ferenc. Eger, 1884, Érseki-Lyceumi Nyomda, XVI+320 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.