1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Oscar Browning: A nevelés elméletének története. Fordította: Kármán Mór. Bp.,1885, Athenaeum, 4+206+2 p.+12 sztl. lev. Első kiadás! Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, számos aláhúzással, lapszéli jegyzettel, a végén, bekötött 12 sztl. lev. kézzel írt jegyzetanyag.