11170. 329. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
5 000 HUF
0 HUF
Herendi csipkebogyó mintás süteményes tányér (5 db), kézzel festett, jelzett (tanuló), egyiken lepattanással, apró kopásokkal, d:20 cm (6×)
Photo of the item taken by : vörös_iván