Number of items: 372
1838590
10219
329
80000
Other collectibles
Karl Schmidt-Rottluff (1884-1976): Olvasó férfi. Fametszet, papír, jelzés nélkül, (megjelent Genius folyóirat mellékleteként) 28×20 cm
80 000 HUF
1839034
10220
329
Other collectibles
Róth jelzéssel: Görbületek, kollázs, papír, paszpartuban, 18,5×23 cm
2 000 HUF
1775755
10221
329
Other collectibles
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Fekvő akt. Vegyes technika, karton, jelzett, 84×135 cm
12 000 HUF
1834498
10222
329
Other collectibles
Rudnay jelzéssel: Ház a domb tetőn. Olaj, karton, sérült, keretben, 34×26 cm
2 000 HUF
1770504
10223
329
Other collectibles
Rudnay Gyula (1878-1957): Pásztorleány, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×16 cm
9 000 HUF
1805944
10224
329
24000
Other collectibles
Sárkány Lóránd (1904-1973): Francia kisváros II., olaj, farost, hátulján jelzett, 69×61 cm
24 000 HUF
1834463
10226
329
11000
Other collectibles
Scheiber jelzéssel: Kalapos nő. Pasztell, papír, 43×30 cm
11 000 HUF
1810511
10227
329
Other collectibles
Scultéty Éva (1917-2001): Erdei út rézkarc, papír, jelzett, 30x20 cm
2 000 HUF
1815629
10228
329
Other collectibles
1934-1936 Selmeczi Lenke (?-?): Art deco, magyaros minta és ruhatervek, 10 db, akvarell-ceruza, jelzett, egy-két lapszél foltos, egy lapszél szakadozott, 23x37 cmx10.
5 000 HUF
1782902
10229
329
Other collectibles
Hans Siegenthaler (?-?): Haus Fiesch. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×42 cm
1 200 HUF
1834050
10230
329
Other collectibles
Simon Jenő (?-?): Virágcsendélet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 16x13 cm.
1 200 HUF
1833992
10231
329
Other collectibles
Simon József (?-?): Kereszt alak. Rézkarc, papír, jelzett, 20x15 cm.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m