Number of items: 372
1818389
10317
329
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Barcsi Fűrészüzem. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 20×29 cm
2 000 HUF
1825017
10318
329
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Firenzei terasz. Rézkarc, papír, paszpartuban, 25×18 cm
3 000 HUF
1773087
10319
329
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Napba lehet nézni de... Kollázs, papír, 30×21 cm
6 000 HUF
1766935
10320
329
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Folyópart. Olaj, falemez, üvegezett keretben, 7×9 cm
8 000 HUF
1824992
10322
329
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Budai utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett, 35×50 cm
7 000 HUF
1775630
10323
329
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet, rézkarc, papír, kicsit vetemedett, 20×28,5 cm
1 200 HUF
1737372
10324
329
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Velencei laguna. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 21×16 cm
1 400 HUF
1785919
10325
329
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Parkrészlet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 33×49 cm
3 000 HUF
1616301
10326
329
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Ikon, Betegágynál. 2 db rézkarc, papír, jelzett, 8x5 és 18x15 cm
2 600 HUF
1820852
10327
329
3400
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Torony. Színezett rézkarc, papír, 26×21 cm
3 400 HUF
1801339
10328
329
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyi táj. Vegyes technika, papír, jelzett, 25×18 cm
1 000 HUF
1806464
10329
329
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Ganz-MÁVAG '67, rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 9×13,5 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m