10075. 329. Closed Online auction Paintings and graphics
3 600 HUF 9,73 EUR, 10,59 USD
0 HUF
Élesdy István (1912-1987): Budai utcarészlet. Rézkarc, papír, jelzett, 35×29,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván