10079. 329. Closed Online auction Paintings and graphics
1 400 HUF 3,78 EUR, 4,12 USD
0 HUF
Feszt László (1930-): Tanulmány Kramszkoj után. Rézkarc, papír, jelzett, sérült, 23×15 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván