4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
A hírszerzés és kémkedés története I.,III. kötetek Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936] , Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, alapvetően jó állapotban.