1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
1918-1924. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátta Grecsák Károly és Lányi Márton, Dr. Térfy Gyula. Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár. (Codex Hungaricus.) Milleniumi Emlékkiadás. Bp., 1919-1924, Franklin-Társulat-Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott, sérült borítóval, gerinccel, laza fűzéssel,