10 000 HUF
Molnár Ferenc: Égi és földi szerelem. Dráma 5 felvonásban. Rippl-Rónai József öt kÅ‘nyomatú képmellékletével. Bp., 1922, Pantheon, 159 p.+ 5 t. Korabeli félbÅ‘r-kötésben, kopott borÃtóval, sérült gerinccel, egy-két foltos lappal, Molnár Ferencre vonatkozó beragasztott kézÃrással. Számozott (500/15.) példány. Molnár Ferenc és Rippl Rónai József aláÃrásaival.