14 000 HUF
Móricz Zsigmond: Magyarok. Bp.,é.n.,Athenaeum. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, részben kijáró lapokkal. A szerző, Móricz Zsigmond (1879-1942) által "Nyilas Kálmán bátyáméknak szeretettel.", 1929. VI. 29., Csécse.