16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Németh László: Lányaim. Bp.,(1943), Turul. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, viseltes papír védőborítóban. A szerző, Németh László dedikációjával.