18739. 330. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Tutsek Anna: Ágnes története. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp., é.n., Dante,(Horványszky Viktor Rt.-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza, kissé sérült fűzéssel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor