Váradi Antal: Képek a magyar író- és színészvilágból. I. Színészek. Bp.,1911, Pesti Könyvnyomda Rt. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés.
RÉVAI NAGY LEXIKONA I-XX. kötet Bp., 1911-1935, Révai testvérek. Eredeti kiadás! Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Gerincnél kissé kopottak, egyébként jó állapotban vannak.
Révai nagy lexikona. 1-5. köt. Bp., 1992-1994, Babits. Hasonmás kiadás. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban. + Révai Új Lexikona. Szekszárd, 1996, Babits. Vászonkötésben, jó állapotban.
Jókai Mór: Kalóz-király. Történeti novella. Második kiadás. Pest, 1857, Heckenast Gusztáv. 119p. Utolsó oldalon szöveget nem érő hiánnyal, későbbi félvászon kötésben.
Jókai Mór összes művei sorozat 2 kötete. Nemzeti Kiadás. LIV.,LV. kötetek: Az élet komédiásai. I-II. kötet. Bp.,1912, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés,kissé sérülésekkel a gerinceken (az egyik az alsó sarkánál, a másik felső sarkánál), egyébként jó állapotban.
Egy marék búza. Elbeszélések. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta Szíj Rezső. (Bp.), 1943, Misztótfalusi, (Pápa, Főiskolai Nyomda-ny.), 151 p. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a borító sérült, hiányos, és az első 4-5 lap széle sérült, felvágatlan lapokkal.