Books: Other rarities Number of items: 297
1800113
17499
330
Other collectibles
1 200 HUF
1840259
17500
330
Other collectibles
Beaton, M. C.: Agatha Raisin és a kígyónyelvű asszonyok. 2017, Erawan. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 800 HUF
1840261
17501
330
Other collectibles
Beaton, M. C.: Agatha Raisin és az ogre vére. 2017, Erawan. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 800 HUF
1809904
17502
330
Other collectibles
Kővári József: Ötven év a Kisfaludy-társaság történetéből. (1849-1899.) Szombathely, 1934, Martineum Könyvnyomda. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által dedikált.
3 000 HUF
1809875
17503
330
Other collectibles
1 600 HUF
1776227
17504
330
Other collectibles
1 000 HUF
1771132
17505
330
Other collectibles
Joe Eszterhas: Hollywoodi fenevad. Bp., 2005, Litkey és Társa. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
1815354
17506
330
Other collectibles
Magyar Értelmező Kéziszótár. I-II. kötet. Szerk.: Juhász József, Szőke István, O. Nagy Gábor, Kovalovszky Miklós. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1815334
17507
330
Other collectibles
Vátszjájana: Káma-szútra. A szerelem tankönyve. Bp. 1982, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1830455
17508
330
Other collectibles
Deák-Kiresné-Zámbó: Nagy barkácssuli könyv. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 000 HUF
1844498
17509
330
Other collectibles
Arany János Kapcsos könyve. Bev.: Keresztury Dezső. Bp., 1978, Magyar Helikon - Akadémiai. Hasonmás kiadás. Műbőr kötésben, papír védőtokban, jó állapotban.
1 000 HUF
1844436
17510
330
Other collectibles
Shakespeare, William: Romeo és Julia. [Bp., 1886, Ráth Mór ?]. Kissé megviselt vászonkötésben.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035