Ausztria ~1850-1860. "I. Ferenc József" keményített fából készült emlékplakett, akasztóval (113mm) T:2 kis ph.,hátoldalán k. Austria ~1850-1960. "Franz Joseph I" commemorative plaque made from hardened wood with wall hanger (113mm) C:XF small edge error, scratch on back
Ausztria DN "Ausztria Nemzeti Tanácsa és Szövetségi Tanácsa" ezüstözött Br emlékérem dísztokban (60mm) T:1- Austria ND "National Council and Federal Council of Austria" silver plated Br commemorative medallion in case (60mm) C:AU
Észtország 2011. "Pénznem váltás" aranyozott fém emlékérem dísztokban T:PP Estonia 2011. "Currencies in change" gilt metal commemorative medallion in case C:PP
Franciaország 1896. "Fülöp Orleáns hercege és Habsburg-Lotaringiai Mária Dorottya főhercegnő házassága alkalmából" peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: F. Vernon (20,65g/36mm) T:2 kis ü. France 1896. "Marriage of Prince Philippe, Duke of Orléans and Archduchess Maria Dorothea of Austria" hallmarked on edge, Ag commemorative medal. Sign.: F. Vernon (20,65g/36mm) C:XF small ding