Németország 1994. "USA és Kína - Az Amerika Egyesült Államok elnökei" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15g/0.999/35mm) T:PP patina Germany 1994. "USA és China - Präsidenten der USA" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (15g/0.999/35mm) C:PP patina
Németország 1994. "Jaltai konferencia - Az Amerika Egyesült Államok elnökei" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (15g/0.999/35mm) T:PP patina Germany 1994. "Konferenz von Jalta - Präsidenten der USA" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (15g/0.999/35mm) C:PP patina
Németország 1995. "II. Lajos születésének 150. évfordulója - Német királyok" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (8,5g/0.999/30mm) T:PP patina Germany 1995. "150. Geburstag König Ludwigs II. - Deutsche Könige" hallmarked Ag medallion with certificate (8,5g/0.999/30mm) C:PP patina
Németország 1997. "Hollandia Gulden - Az első Euro veretek" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:PP Germany 1997. "Niederlande Gulden - Die ersten Euro-Prägungen" hallmarked Ag medallion with certificate (20g/0.999/40mm) C:PP
Németország 1997. "Konrad Adenauer - A Német Szövetségi Köztársaság kancellárjai" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:PP Germany 1997. "Konrad Adenauer - Die Kanzler der Bundesrepublik Deutschland" hallmarked Ag medallion with certificate (20g/0.999/40mm) C:PP
Németország 1997. "Ludwig Erhard - A Német Szövetségi Köztársaság kancellárjai" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:PP Germany 1997. "Ludwig Erhard - Die Kanzler der Bundesrepublik Deutschland" hallmarked Ag medallion with certificate (20g/0.999/40mm) C:PP
Németország 1997. "Olaszország Líra - Az első Euro veretek" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:PP Germany 1997. "Italien Lira - Die ersten Euro-Prägungen" hallmarked Ag medallion with certificate (20g/0.999/40mm) C:PP
Németország 1997. "Kurt Georg Kiesinger - A Német Szövetségi Köztársaság kancellárjai" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:PP Germany 1997. "Kurt Georg Kiesinger - Die Kanzler der Bundesrepublik Deutschland" hallmarked Ag medallion with certificate (20g/0.999/40mm) C:PP
Németország 1997. "Willy Brandt - A Német Szövetségi Köztársaság kancellárjai" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:PP Germany 1997. "Willy Brandt - Die Kanzler der Bundesrepublik Deutschland" hallmarked Ag medallion with certificate (20g/0.999/40mm) C:PP
Németország 1997. "Helmut Schmidt - A Német Szövetségi Köztársaság kancellárjai" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:PP Germany 1997. "Helmut Schmidt - Die Kanzler der Bundesrepublik Deutschland" hallmarked Ag medallion with certificate (20g/0.999/40mm) C:PP
Németország 1997. "Helmut Kohl - A Német Szövetségi Köztársaság kancellárjai" jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:PP Germany 1997. "Helmut Kohl - Die Kanzler der Bundesrepublik Deutschland" hallmarked Ag medallion with certificate (20g/0.999/40mm) C:PP
Olaszország 1989. "II. Fedettpályás Atlétikai VB Budapest / Budapest Március 3-5 1989." zománcozott fém díjérem, dísztokban. Szign: Bertoni-Milano (60mm) T:2 Italy 1989. "2nd IAAF World Indoor Championships in Athletics / Budapest March 3-5 1989." enamelled metal medal, in case. Sign.: Bertoni-Milano (60mm) C:XF