11135. 330. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
900 HUF
0 HUF
Hollóházi porcelán tálka, hamuzó, levélbontó (fém, porcelán fogóval), matricás, jelzett, kopásokkal
Photo of the item taken by : vörös_iván