12449.
330. Closed Online auction
Maps
24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Sáros vármegye közigazgatási és földmívelési térképe. Szerkesztetett és nyomatott a m. kir. államnyomdában. Mérték: 1 : 144 000. Budapest, 1907. M. Kir. Államnyomda. A lap mérete: 73 x 67 cm. Színes, lith. térképlap, hajtogatva, vászonra kasírozva, eredeti, feliratos, kissé sérült védőtokjában. Megkímélt, jó állapotú példány. / Map of Saros county