Dr. Bittera Miklós: A kukorica, mint szemestermény és mint takarmánynövény. Gazdasági tanácsadó 16. Bp.,1922, Athenaeum,132 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, javított, laza kötéssel, kijáró lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.
Rudinai Molnár István: A fatenyésztés. Különös tekintettel a községi faiskolákra és befásításokra. A m. kir. földmivelésügyi minister kiadványai 10 sz.Bp.,1911, Pallas, 370 p. Hetedik, átnézet és bővített kiadás. Szövegközti ábrákkal. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, intézményi bélyegzővel, egyébként jó állapotban.
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Jó állapotban.
4 db szakácskönyv: Erdős Gábor: Győztesek és mesterek szakácskönyve, Zenei ki mit főz. Muzsikus szakácskönyv. F. Nagy Angéla: Süteményt télen nyáron. ; Hera főzőkönyv.
Három könyv gyógynövényekről, gombákról, növényprepírálásról: Dr. Lévai Judit: Amit a gombákról tudni kell, Bp., 1989. Magyar Vöröskereszt. Erdélyi M. Róza - Dr. Nagy Kálmán: Ha már a gyógyszerek nem segítenek. 1990. Hunga-print.; Batta-Horvatovich: Növények és rovarok preparálása.