15816. 331. Closed Online auction Books: History
800 HUF
0 HUF
Trócsányi Zoltán: Régi világ, furcsa világ. Emlékek, életképek, kuriózumok a magyar múltból. Bp.,1958, Bibliotheca. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor