Dr. Kolosváry Bálint: A magyar magánjog tankönyve. II. kötet: kötelmi jog-családjog-öröklési jog. Bp.,1911, Grill Károly Könyvkiadóvállalata,(Légrády Testvérek Könyvnyomda-ny.), 840 p. Harmadik kiadás. Átkötött kopottas félvászon-kötés, a 30/31. oldal kijár,530-543. oldalak között laza, kissé sérült fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, névbejegyzéssel.
Építésügyi szabályzat Budapest, fő és székváros területére. Az 1870. évi X. törvénycikk alapján kiadja Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1899, Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, bejegyzésekkel, át és aláhúzásokkal.(6-7. oldal, XVIII. fejezetnél (99-101. oldal.)) Gerlóczy Tamás (1870-1940) székesfővárosi főmérnök, műszaki t...
A magyar királyi pénzügyminisztérium ügykörére vonatkozó szolgálati szabályok gyűjteménye. Bp., 1896, Magyar Királyi Pénzügyminisztérium. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Dr. Katona Mór: A mai érvényű magyar magánjog vezérfonala. Közjegyzői Füzetek - Studia Notariala Hungariaca tom VII. Bp.,2008, MOKK. Kiadói műbőr-kötés. Reprint kiadás!
Magyarország alaptörvénye(2012. január 1.). Bp., 2012, Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó Kft. Kiadói kartonált kötés, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban.
Kúria teljes ülések. Iratok az igazságszolgáltatás történetéhez. 3. Bp.,1994, Közigazgatási és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, két jogi könyv a társadalomtudományi könyvtár sorozatból: H.S.Maine: Az ősi jog. Fordította: Sárkány Mihály. Peschka Vilmos: A modern jogfilozófia alapproblémái. Megjelent 2000 példányban. Bp., 1972-1988, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Vegyes jogi könyvtétel, büntetőjog témában, 7 db: Nagy Lajos: Tanúbizonyítás a büntetőperben. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés. Tanulmányok Dr. Földvári József professzor 80. születésnapja tiszteletére. Pécs, 2006, Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Kiadói kartonált papírkötés. Bűnügyi mozaik. Tanulmányok Vida Mihály 70. születésnapja tiszteletére....
Vegyes jogi könyvtétel, 2 db: Szabó Imre: A jogelmélet alapjai. Bp.,1971, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Dr. Molnár József: Életkor és bűnözés. Doktori disszertáció. Bp., 1996. Kiadói papírkötés.