2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Igazságügyi zsebtörvénytár. Összeállították és jegyzetekkel ellátták: Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1948, Grill Károly. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstáblán hosszában kisebb törés, hiányzó elülső szennylappal, de belül jó állapotban.