1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Magyar Jogászegyleti Értekezések 273-276 sz. XXXV. kötet 1.-4. füzet. 1. füzet: Dr. Balogh Jenő: Fayer László emlékezete. 2. füzet: A Magyar Jogászegylet bűntetőjogi bizottságának tanácskozásai. A büntető-novella tervezete tárgyában. III. füzet. 3. füzet: Dr. Moravcsik Ernő Emil: A tanuzási képességről. 4. füzet: A sztrájk jogalapja. Bp., 1907, Magyar Jogászegylet, 27+184+42+186 p. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, ceruzás aláhúzásokkal.