Dárday Sándor: Közigazgatási törvénytár. A fennálló törvények, rendeletek és döntvényekből rendszeresen összeállította: Dárday Sándor. Első rész. Közjog, szervezet, statisztika. Budapest, 1897, Athenaeum Rt.,833p. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban
Az 1870-ik évi törvények gyűjteménye. Pest, 1872, Ráth Mór. Korabeli félvászon-kötésben, kopottas borítóval, az elülső kötéstábla elvált a gerinctől, egy-két helyen ceruzás bejelöléssel, márványozott lapélekkel.
Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződése+Elzett Művek 1976-1980 Kollektív Szerződésének I-II. sz. összevont módosító függeléke. h.n.,é.n., FMNYV dunaújvárosi telepe, 224+26 p. Kiadói egészvászon-kötés, és kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Az 1909-dik Évi Országgyűlési Törvénycikkek. Elsőrangú szakférfiak közreműködése mellett jegyzetekkel, utalásokkal és magyarázatokkal ellátva. Hatályon kívül helyezések, helyettesítések, módosítások, kiegészítése és az 1909. évi országgyülési törvénycikkek betűsoros tárgymutatóival. Bp., 1909, Ráth Mór, X+528 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső szennylap kijár, intézményi bélyegzővel...
Magyar Jogászegyleti Értekezések 273-276 sz. XXXV. kötet 1.-4. füzet. 1. füzet: Dr. Balogh Jenő: Fayer László emlékezete. 2. füzet: A Magyar Jogászegylet bűntetőjogi bizottságának tanácskozásai. A büntető-novella tervezete tárgyában. III. füzet. 3. füzet: Dr. Moravcsik Ernő Emil: A tanuzási képességről. 4. füzet: A sztrájk jogalapja. Bp., 1907, Magyar Jogászegylet, 27+184+42+186 p. Átkötött egészv...
Kassay Adof: Legujabb és legteljesebb általános levelező önügyvéd és házititkár. Negyedik kiadás. 344 p.,é.n.,Lampel. , 344 p.Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, jó állapotban