3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Zenei lexikon. A zenetörténet és zenetudomány enciklopédiája I-II. kötet (teljes) Szerk. Szabolcsi Bence és Tóth Aladár. Számos képtáblával és szövegillusztrációval. Bp., 1930-1931. Győző Andor. Egységes, kiadói egészvászon-kötésben, a II. kötet hátsó kötéstáblája, és a kötéstábla belseje foltos, két képtálba kijár, az I. kötetben a IX/X. képtábla lapja sérült, hiányos, szakadt.