https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Social sciences Number of items: 65
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1666026
16985
331
0
6000
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Dr. Moravcsik Ernő Emil: Gyakorlati elmekórtan. Bp., 1897, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
1845455
16986
331
0
1800
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Adolf Grünbaum: A pszichoanalízis alapjai. Osiris könyvtár. Bp.,1996, Osiris. Kiadói papírkötés, a borító hátán kis gyűrűdéssel
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1846337
16987
331
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Rákosné Ács Klára: Vallanak a betűk. Személyiségek és életutak pszichografológiai megközelítése. Bp., 1985, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. A szerző által aláírt, dátumozott példány.
Starting price:
1 000 HUF
1846812
16988
331
0
1200
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Robin Skynner-John Cleese: Hogyan éljük túl a családot? Fordította: Rakovkszy Zsuzsa. Illusztrált Bud Handelsman. Bp.,1983,Helikon. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1848316
16989
331
0
1200
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Katona Imre: A magyar népi líra tartalmi-tematikai tagolódása. Különlenyomat az Ethnographia 1970. évi 2-4. számából. Bp.,1970, Akadémiai Nyomda, 288-306 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, ceruzás bejegyzésekkel. A szerző, Katona Imre (1921-2001) néprajzkutató által Küllős Imola (1945-) néprajzkutatónak dedikált példány. + Pókos Edit: A boldogok szigete szimbólum a tulenkantajat-nemzedék é...
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1849204
16990
331
0
2000
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Vegyes angol nyelvtankönyvek, 34 db: Blockbuster (3 db), Headway (2 db), Channel your English (15 db), Work out,Toward Synthesis, New Plus, Inside Out (2 db, 1 db CD melléklettel), Skill Zone, I Connect, Language Leader, Snythesis, Super Star (2 db), Horizons, Enterprise Grammar, New Plus, Lexical Phrases and Language Teaching. Változó, többnyire jó állapotban.
Starting price:
2 000 HUF
1704906
16991
331
0
1800
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Péterfi Károly: A vizsgálódó filozófiának systemája. 3.: ízléstudománya vagy esztétika. Cluj-Kolozsvár, 1940, Minerva (Erdélyi ritkaságok 2.). Jancsó Elemér (1905-1971) irodalomtörténész dedikációjával. Ragasztott papírkötésben, jó állapotban.
Starting price:
1 800 HUF
1789723
16992
331
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Tamar Gvarjaladze-Isidore Gvarjaladze: English Georgian and Georgian-English dictionary. Tbilisi, 1974, Publishing House. Kiadói egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1834997
16993
331
0
1000
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Bánhegyi Ferenc: Hon- és népismeret az 5-6. évfolyam részére. Celldömölk, 2002, Apáczai. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1833581
16994
331
0
800
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Pikler Gyula: A lélektan alapelvei. Az élmény megmaradása és ellentétessége. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, 174 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés,
The item is not available
1833148
16995
331
0
2000
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Haeckel, (Ernst) Ernő: Világproblémák. Népszerű tanulmányok a monisztikus filozófiáról. Írta - -. Ford. Iván Imre és Szabó Sándor. Bp. 1905. Vass József. 414 p. Kiadói, kissé laza egészvászon-kötésben, ritka.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1833576
16996
331
0
800
Books: Social sciences
Other collectibles
1
Bertrand Russel: Házasság és erkölcs. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1934. Káldor. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment