Kristóf Péter: Ezüstcsapat - második félidő. Báró, Juci, Nyíl és a többiek. Bp.,2010, Valek 666 Kft. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
Mező Ferenc: Olympiai kalauz. Dr. Kelemen Kornél előszavával. Bp.,1936, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 318 p.+1 sztl. lev+16 t. (kétoldalas fotók)+16 sztl. lev.(XI. berlini olympia műsora)+2 melléklet (az egyik melléklet kihajtható.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó szennylappal, az elülső szennylap hiányzik.
Hetvenöt esztendő a sport útjain. (Az Újpesti Dózsa S. C. jubileumi emlékkönyve.) Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Bp.,1960, Sport Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
Dr. Fehér Dezső-Török Imre: Százéves a magyar ügetőversenyzés. (1883-1983). Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó - Magyar Lóverseny Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. kötet. A modern sportélet előkészítése. Bp., 1929. Országos Testnevelési Tanács. Későbbi egészvászon kötésben az eredeti címlap felszhasználásával, belső címlap nélkül 804p.
Testnevelési utasítás II. rész, 2 db: 9. és 10. füzetek: Testnevelési sportágak 9. füzet: Céllövősport. Bp., 1926, Stádium, 94 p. Kiadói papírkötés, mellékletekkel, a könyvtest kijár. Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 10. füzet: Egyéb ágak. I. fejezet: Evezés. II. fejezet: A túristáskodás. III. fejezet: A megfigyelési érzéket fejlesztő játékok. IV. fejezet: Utánzójátékok. ...