17180. 331. Closed Online auction Books: Tales
1 000 HUF
0 HUF
Milne, A. A.: Micimackó. Bp., 1957, Kossuth. Fordította: Karinthy Frigyes. Ernest H. Shepard képeivel. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván