15647.
331. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R.( Wodianer F. és Fiai), 8+280 p.+1 t. Fekete-fehér és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a gerincen kis kopásnyommal.