15541.
331. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Sven Hedin: Ázsia szívében I. kötet. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. 59 képpel és 1 térképpel és 63 képpel és 1 térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó térképpel.