15636.
331. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
100 HUF
Tillmann László: Kétezeréves város. Ifjúsági elbeszélések Budapest múltjából. Ábrán Zoltán rajzaival. Bp.,1938, Szerzői kiadás, 190+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos címlappal.