15639.
331. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
W. La Varre: Kincsvadászat Dél-Amerikában. Fordította: Dr. Gyenes István. Bp., é.n., Dr. Szabó, (Légrády-ny.), 219 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal, és egy térképpel illusztrálva.Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.