Sándorfalva története és népélete. Szerk.: Darázs Sándor, dr. Juhász Antal, Szabó Magoldna, Sz. Simon István. Sándorfalva, 1999, Sándorfalva Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Dr. Henszlmann Imre: Kassa városának ó német stylű templomai. Bp.,(1996, Argumentum-MTA Művészettörténeti Kutató Intézet, 6+25+12 p. Számos egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, kissé dohos. Hasonmás kiadás.
A kis akadémia negyvenkét esztendeje az ezredik előadásig, 1899-1941. Szerk.: Bartha István, Förster Rezső. Kis Akadémia Könyvtára XLII. kötet. Bp., 1941, Kis Akadémia, (Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt.-ny.), 647 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Jan Zachwatowicz-Piotr Bieganski: The old town of Warsaw. Warszawa, 1956, Budownichtwo i Architektura. Kiadói egészvászon, fekete-fehér és néhány színes fotókkal, és illusztrációkkal, angol nyelven/ Linen-binding, in English language.
130 éves a Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium. Szerk.: Ahmadné Elek Margit, Király Enikő, Murvai József. Bp.,2005,Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium. Kiadói papírkötés.
Gömöri János: Castrum Sopron. Sopron vára és környéke az Árpád-korban. Die Burg von Sopron (Ödenburg) in der Árpádenzeit. Sopron, 2002, Scarbantia Társaság. Kiadói papírkötés, angol és német nyelvű összefoglalóval. Megjelent 1500 példányban.
Táncsics Mihály: Fővárosunk. A bevezetőt írta: H. Kohut Mária. Budapest Főváros levéltára Forráskiadványai VIII. 88 hasonmás oldal. Bp., 1976. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban, megjelent 1500 példányban.
Dr. Kleb Béla: Eger múltja a jelenben. Bp., 1978, Eger Városi Tanács V. B. műszaki osztálya, 399 p. Számos kép és ábra. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
A szerző, Kleb Béla autográf aláírásával ellátott üdvözlőkártyával. Megjelent 2050 példányban.