Books: Travelling, Local History Number of items: 260
1659083
15632
331
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
2 000 HUF
1648985
15633
331
100
Other collectibles
Vaska Miklós: Nova története. Nova, 1997. 442p. Kiadói kartonálásban. Hátsó borítón hajtásnyom 1633803
15634
331
Other collectibles
2 000 HUF
1391177
15635
331
Other collectibles
1 800 HUF
1613156
15636
331
100
Other collectibles
Tillmann László: Kétezeréves város. Ifjúsági elbeszélések Budapest múltjából. Ábrán Zoltán rajzaival. Bp.,1938, Szerzői kiadás, 190+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos címlappal. 1779368
15637
331
Other collectibles
Földrajzi világatlasz országlexikonnal. Nyíregyháza, 2003, Nyír-Karta Bt.-Topográf Térképészeti Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
1 400 HUF
1779363
15638
331
Other collectibles
Rosemary Burton-Richard Cavendish: A világ száz csodája. Barangolás az építészet lenyűgöző alkotásai között. Bp.,1992, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés.
1777087
15639
331
Other collectibles
1 000 HUF
1782368
15640
331
Other collectibles
Gödöllő. Szerk.: Dékán Antal. Bp., 1975, Zrínyi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal.
1 400 HUF
1763524
15641
331
Other collectibles
Dr. Kalmár Gusztáv: Ismeretlen népek, névtelen földek. A nagy felfedezők küzdelmei a fekete világrészeken. Bp., 1929, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, gerinccel.
1 600 HUF
1758423
15642
331
Other collectibles
Dercsényi Dezső-Zolnay László: Esztergom. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, javított papír védőborítóval.
1758421
15643
331
Other collectibles
Lelkes István: Kőszeg. Magyar Műemlékek. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035