10002. 331. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Andráskó István (1930-2013): Fatörzsek. Olaj, karton, jelzett, festék hibákkal, keretben, 50×70 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván